Vitajte na stránkach hotela Viktor

Hotel postavený v roku 2011

Výnimočná štartovacia cena: 50 eur za 2-posteľovú izbu na noc . V cene je internet a parkovanie v hotelovej garáži.

TOP LOKALITA

  • Strategická poloha s Rakúskom,Maďarskom a Českom
  • Historické centrum Bratislavy len 5 minút
  • Prvý hotel na ceste z Rakúska
  • Letisko Schwechat len 45 minút
  • Letisko Bratislava len 10 minút

Okolie hotela Viktor***ponúka možnosti návštevy turistických atrakcií,hudobných a kultúrnych festivalov,predstavení.

Novopostavený moderný hotel v blízkosti centra Bratislava ponúka vysoký štandard ubytovania pre biznis klientelu, rodiny s deťmi, turistov, či aktuálne pre fanúšikov rôznych podujatí. Hotel je prispôsobený aj pre hendikepovaných hostí.

Hotel Viktor*** disponuje 39-timi izbami s celkovou kapacitou 82 lôžok. Ubytovanie poskytujeme v dvojlôžkových izbách so spojenými alebo oddelenými lôžkami. Pre ešte väčšie pohodlie môžete využiť štyri apartmány. Izby sú vybavené kvalitným moderným nábytkom, pôsobia príjemne a útulne.

Celý hotel vrátane izieb je klimatizovaný, v každej izbe je možné pripojiť sa na internet (pevné aj wi-fi pripojenie) a hotel spĺňa najnovšie bezpečnostné štandardy.

Hotel má k dispozícii:
-zasadaciu miestnosť-kapacita 30 miest
-salónik-kapacita 12 miest
Miestnosti sú kompletne vybavené-premietacie plátno,videoprojektor,wifi internet v cene, flipchart,ozvučenie miestnosti,klimatizácia.
Usporiadanie zasadacej miestnosti je možné ako radové sedenie kolmo na lektorský stôl,kino sedenie,školské sedenie.
Zabezpečíme na požiadanie coffe break.

 

Blízko hlavných dopravných uzlov a zároveň v tichej lokalite

Hotel je situovaný v tichej časti Bratislavy, medzi rodinnými domami, ktorá je zároveň len pár ulíc od diaľnice D1 a D2, priam v priesečníku týchto významných dopravných tepien.
GPS: N48.126326426°, E17092033625°
Turisti prechádzajúci cez Bratislavu istotne ocenia tiež blízkosť železničnej stanice Petržalka, cez ktorú smerujú všetky vlaky do Rakúska a zároveň z nej odchádzajú aj vlaky smerom na východ Slovenska. Táto stanica je vzdialená len približne 500 metrov od hotela.

V blízkosti hotela sa nachádzajú aj zastávky MHD s dostupnosťou spojenia priamo do centra mesta. Pre hostí, ktorí k nám pricestujú autom máme pripravené komfortné parkovanie v podzemnej garáži so stálym kamerovým dohľadom ako aj parkovanie pred budovou hotela.

Hotel Viktor*** disponuje vlastnou reštauráciou s kaviarňou, barom a salónikom.

V blízkosti hotela je letné kúpalisko Matador,rekreačná zóna-cyklotrasy,sad Janka Kráľa,nábrežie Dunaja.
Radi vás privítame
Vybavenie hotela a kvalifikovaný personál zaručujú poskytovanie kvalitných služieb.Zodpovedný prístup personálu s dôrazom na detaily je zárukou spokojnosti hostí.

Ubytovanie nových hostí je možné denne do 22.00 hod.Akceptujeme aj neskoré príchody.Neskoršie príchody je potrebné nahlásiť mailom na recepcia@hotelviktor.sk

Viac informácií o možnostiach ubytovania nájdete v sekcii Ubytovanie.